Zatěžkávací zkouška na Taiwanu. Mesu dámská termotrika předčila očekávání

Mám ráda barvy. Zvednou náladu, působí pozitivně a když se ti něco stane, tak jsi dobře vidět.

2018-03-05-11-17-14-310-0-0-1525339034-na-vyhlidce-v-taitungu-2Odlétám na Taiwan a se mnou i výbava na celý měsíc. Nemůžu se rozhodnout, buď 2 nová funkční termo trička od LOAPu nebo 5 starých triček, která jsem se chystala vyhodit. Že bych vzala ta stará trička a postupně je tam vyhodila?

Na cestách se musím cítit dobře! A je to jasné! Jdu ke koši a vyhazuji 5 starých polorozpadlých kusů. Beru do ruky růžové a žluté tričko LOAP Mesu. Balím je do ruličky. Netrvá dlouho a mají v mé krosně své pevné místo.

Pouze do příletu na Taiwan! Pak už jsou každý den zaúkolovány. Hned po prvním dnu objevuji jejich první mega vlastnost: rychleschnoucí, což je velmi důležitý faktor pro ostrov s 80% vlhkostí vzduchu.

LOAP tip: Co si sbalit aneb Kouzlíme s místem

 Obě trička působí velmi elegantně a tak je využívám při cestování vlakem, autobusem, stopem, na trajektu i při setkání s majiteli hostelů.

Ale nejvíce času trávím v přírodě. A tady mi trička začnou být opravdu sympatická.

Dokonce si je i pojmenuji: „Žluťásek“ (svítivě žlutá barva) a „Růžobubblínek“.

Neberu si servítky. Chodím v nich, lezu po stromech, skáču po mostech, běhám i dobíhám za dopravními prostředky. Ve Žluťáskovi se vydávám na ostrov green island, na trek Walami. Po nehodě na motorce mě ošetřuje zdravotní šetřička a chválí mi krásnou barvu trička: „Your T-Shirt is so funny, like the sun.“

Růžobubblínka si oblékám na celodenní túru Lüshui-Wenshan v Taroku, na trek po Qingjing sky walk most, na výšlap na vyhlídku v Taitungu. Dokonce si se mnou vyšláplo i horu Hehuanshan do výšky 3 275 m.n.m. Paráda! Cítím se v nich báječně! Odvádí pot a nestudí! Dá se v nich i skvěle odpočívat, protože mají ploché švy.

1525340866olw1812c69cPřipadám si v nich jako motýl. Jsou lehounká (140 g/m²) a díky reflexním prvkům září i při setmění.

LOAP tip: Co je to gramáž a jak podle ní vybrat tričko nebo mikinu

Nosím je na střídačku. Večer přeperu buď mýdlem na praní nebo vyperu krátce na 30 min a další den ráno balím spokojeně do krosny. Jako nová: suchá a voňavá!

Po měsíčním nošení a praní nezměnily barvu ani vzhled. Mají šmrnc i charisma. A navíc se mnou procestovaly kus světa. Ideální partneři na cesty!

Autor: Šárka Vacková
www.on-the-continent.com
Více o Šárce

Přihlaste se k našim akcím a novinkám a my vám pošleme 100 Kč při nákupu nad 500 Kč na váš první nákup.

719 PARTNERSKÝCH PRODEJEN

Nákup vám až domů přiveze kurýr DPD nebo si zboží vyzvednete na výdejním místě po celé ČR. Doručení do 1-2 pracovních dní. Zboží zakoupíte také v prodejnách našich obchodních partnerů.

Vybrat nejbližší

DPD logo    Uloženka logo   |    Payu logo    Mastercard logo    Visa logo    |    APEK logo Heureka logo