Superhrdinové LOAP: Technologie, které vás udrží v suchu a teple

Dennodenně nastavují svou kůži, abyste nepromokli a nezmrzli. Nebojí se větru, lijáku ani zimy. Jsou nepostradatelní, ale málokdo zná jejich jména. Technologie LOAP, díky nimž je vaše oblečení funkční a spolehlivé. Poznejte, v čem jsou tito superhrdinové výjimeční.

1473775161-pr_clanek_technologie-loap

STORMEX: Nelítostný větrolam

Superschopnosti: pevnost, odolnost vůči nepříznivému počasí, odvod potu

Protivníci: zima, déšť, vítr, pot

Pancíř z textilu. Tak můžete říkat technologii STORMEX, která dělá z každé bundy spolehlivé brnění. Ochrání vás před ostrým větrem, deštěm i před vámi samotnými. Když se totiž zpotíte, okamžitě začne směřovat pot na povrch, aby se vypařil. Pokud na sobě máte další vrstvy funkčního prádla, zůstanete v suchu a zpocené triko vás nebude studit.

AQUA PRO: Spolehlivá vodní clona

Superschopnosti: prodyšnost, voděodolnost, větruvzdornost

Protivníci: déšť, vítr, pot

Nemusí pršet, stačí, když kape. To je heslo membrány AQUA PRO, která je vždy připravena odpálkovat dotěrné dešťové kapky. Kromě toho je větruvzdorná a prodyšná, takže vás udrží v suchu zvenku i zevnitř.

PLM1407_4

DRYTECH: Kamarád do deště

Superschopnosti: odolnost proti protržení, voděodolnost, prodyšnost

Protivníci: déšť, vítr, pot

Polyuretanový zátěr DRYTECH funguje jako neviditelná zábrana, která vás udrží v suchu. Je součástí bund i kalhot a kromě toho, že je voděodolný, je také prodyšný a jen tak něco ho neprotrhne.

POLYTHERM: Postrach omrzlin

Superschopnosti: hřejivost, tvarová paměť, odolnost vůči špíně

Protivníci: zima, husí kůže

Na izolační výplni POLYTHERM si mráz vyláme zuby. Dutá vlákna totiž hřejí fest. Navíc jsou nemačkavá a mají skvělou tvarovou paměť.

SOFTSHELL: Neprorazitelný štít

Superschopnosti: pružnost, voděodolnost, větruvzdornost, prodyšnost, odolnost vůči špíně

Protivníci: déšť, vítr, pot, špína, oděr

SOFTSHELL je těžký kalibr. Počasí se musí hodně snažit, aby se mu dostalo na kobylku. Softshell si totiž poradí s větrnými i dešťovými rozmary, a tak není divu, že na něj sázejí turisté z celého světa. Navíc je odolný vůči oděru a zašpinění, snadno se udržuje a sotva zmerčí pot, okamžitě ho odvede daleko od těla.

TECHFLEECE+: Hřejivá kamínka přímo na těle

Superschopnosti: vysoká hřejivost, nízká hmotnost, prodyšnost

Protivník: chlad, husí kůže

Husí kůži spolehlivě zažene TECHFLEECE+.  Neuvěřitelně hřeje, přestože ho na sobě skoro neucítíte. Snadno se udržuje, je prodyšný, měkký a skvěle spolupracuje s funkčním prádlem a softshellem.

TECNOSOFT: Střízlík, na kterého si ani slunce nepřijde

Superschopnosti: minimální nasáklivost, prodyšnost, nízká hmotnost, odolnost vůči UV záření

Protivníci: déšť, pot a UV záření

TECNOSOFT je lehoučký, ale překvapivě pevný a prodyšný materiál s lesklým povrchem. UV záření to na něj může zkoušet ze všech úhlů, ale on nepovolí.  Také téměř nenasává vodu, ale když už se tak stane, bleskurychle zase uschne.

PLM1405_4

TRIPLETEX: Strážce každého kroku

Superschopnosti: prodyšnost, vodoodpudivost

Protivníci: déšť, pot

Membrána TRIPLETEX to umí s botami. Jakmile se chodidla začnou potit, nemilosrdně pot nasměruje ven, kde se vypaří jako pára nad hrncem. Kromě toho je vodonepropustná a vodoodpudivá, s výškou vodního sloupce 10.000 mm.

Nyní už dobře znáte 8 statečných LOAP technologií. Správný superhrdina ale nikdy nepracuje sám, a tak i naše technologie doplňují další vychytávky, o kterých se dočtete v sekci technologie a materiály.

Přihlaste se k našim akcím a novinkám a my vám pošleme 100 Kč při nákupu nad 500 Kč na váš první nákup.

719 PARTNERSKÝCH PRODEJEN

Nákup vám až domů přiveze kurýr DPD nebo si zboží vyzvednete na výdejním místě po celé ČR. Doručení do 1-2 pracovních dní. Zboží zakoupíte také v prodejnách našich obchodních partnerů.

Vybrat nejbližší

DPD logo    Uloženka logo   |    Payu logo    Mastercard logo    Visa logo    |    APEK logo Heureka logo