Superhrdinové LOAP: Technologie, které vás udrží v suchu a teple

Dennodenně nastavují svou kůži, abyste nepromokli a nezmrzli. Nebojí se větru, lijáku ani zimy. Jsou nepostradatelní, ale málokdo zná jejich jména. Technologie LOAP, díky nimž je vaše oblečení funkční a spolehlivé. Poznejte, v čem jsou tito superhrdinové výjimeční.

1473775161-pr_clanek_technologie-loap

STORMEX: Nelítostný větrolam

Superschopnosti: pevnost, odolnost vůči nepříznivému počasí, odvod potu

Protivníci: zima, déšť, vítr, pot

Pancíř z textilu. Tak můžete říkat technologii STORMEX, která dělá z každé bundy spolehlivé brnění. Ochrání vás před ostrým větrem, deštěm i před vámi samotnými. Když se totiž zpotíte, okamžitě začne směřovat pot na povrch, aby se vypařil. Pokud na sobě máte další vrstvy funkčního prádla, zůstanete v suchu a zpocené triko vás nebude studit.

AQUA PRO: Spolehlivá vodní clona

Superschopnosti: prodyšnost, voděodolnost, větruvzdornost

Protivníci: déšť, vítr, pot

Nemusí pršet, stačí, když kape. To je heslo membrány AQUA PRO, která je vždy připravena odpálkovat dotěrné dešťové kapky. Kromě toho je větruvzdorná a prodyšná, takže vás udrží v suchu zvenku i zevnitř.

PLM1407_4

DRYTECH: Kamarád do deště

Superschopnosti: odolnost proti protržení, voděodolnost, prodyšnost

Protivníci: déšť, vítr, pot

Polyuretanový zátěr DRYTECH funguje jako neviditelná zábrana, která vás udrží v suchu. Je součástí bund i kalhot a kromě toho, že je voděodolný, je také prodyšný a jen tak něco ho neprotrhne.

POLYTHERM: Postrach omrzlin

Superschopnosti: hřejivost, tvarová paměť, odolnost vůči špíně

Protivníci: zima, husí kůže

Na izolační výplni POLYTHERM si mráz vyláme zuby. Dutá vlákna totiž hřejí fest. Navíc jsou nemačkavá a mají skvělou tvarovou paměť.

SOFTSHELL: Neprorazitelný štít

Superschopnosti: pružnost, voděodolnost, větruvzdornost, prodyšnost, odolnost vůči špíně

Protivníci: déšť, vítr, pot, špína, oděr

SOFTSHELL je těžký kalibr. Počasí se musí hodně snažit, aby se mu dostalo na kobylku. Softshell si totiž poradí s větrnými i dešťovými rozmary, a tak není divu, že na něj sázejí turisté z celého světa. Navíc je odolný vůči oděru a zašpinění, snadno se udržuje a sotva zmerčí pot, okamžitě ho odvede daleko od těla.

TECHFLEECE+: Hřejivá kamínka přímo na těle

Superschopnosti: vysoká hřejivost, nízká hmotnost, prodyšnost

Protivník: chlad, husí kůže

Husí kůži spolehlivě zažene TECHFLEECE+.  Neuvěřitelně hřeje, přestože ho na sobě skoro neucítíte. Snadno se udržuje, je prodyšný, měkký a skvěle spolupracuje s funkčním prádlem a softshellem.

TECNOSOFT: Střízlík, na kterého si ani slunce nepřijde

Superschopnosti: minimální nasáklivost, prodyšnost, nízká hmotnost, odolnost vůči UV záření

Protivníci: déšť, pot a UV záření

TECNOSOFT je lehoučký, ale překvapivě pevný a prodyšný materiál s lesklým povrchem. UV záření to na něj může zkoušet ze všech úhlů, ale on nepovolí.  Také téměř nenasává vodu, ale když už se tak stane, bleskurychle zase uschne.

PLM1405_4

TRIPLETEX: Strážce každého kroku

Superschopnosti: prodyšnost, vodoodpudivost

Protivníci: déšť, pot

Membrána TRIPLETEX to umí s botami. Jakmile se chodidla začnou potit, nemilosrdně pot nasměruje ven, kde se vypaří jako pára nad hrncem. Kromě toho je vodonepropustná a vodoodpudivá, s výškou vodního sloupce 10.000 mm.

Nyní už dobře znáte 8 statečných LOAP technologií. Správný superhrdina ale nikdy nepracuje sám, a tak i naše technologie doplňují další vychytávky, o kterých se dočtete v sekci technologie a materiály.

154 PARNERSKÝCH PRODEJEN

1725 OBCHODŮ A VÝDEJNÍCH MÍST

Nákup vám až domů přiveze kurýr DPD nebo si zboží vyzvednete na výdejním místě po celé ČR a SR. Doručení do 2-3 pracovních dní. Zboží zakoupíte také v prodejnách našich obchodních partnerů.

Vybrat nejbližší