Vrácení zboží

Možnost vrácení minimálně do 31. 1. 2023
Buďte v klidu. Všechny dárky zakoupené na e-shopu nebo na prodejně od 1. 11. do 24. 12. 2022 můžete nepoužité a nepoškozené vyměnit/vrátit minimálně do konce ledna 2023. Členové Sportisimo Klubu mají na vše čas vždy 90 dní od nákupu, takže klidně i po tomto termínu.

 • Nákup z e-shopu můžete vyměnit/vrátit zasláním na naši adresu i na prodejně.
 • Nákup z prodejny můžete vyměnit/vrátit na prodejně, zasláním to není možné.

Kromě prodloužené lhůty se nic nemění. Přesný návod, jak na to, najdete na stránkách Výměna zboží a Vrácení zboží. Přejeme vám šťastné a sportovní Vánoce!

 

Netrefili jste se? Nebo máte nakonec jinou představu?
Připravili jsme stručný návod, jak ideálně při vrácení zboží postupovat. 

Můžete samozřejmě využít i jakýkoliv jiný postup, který vyplývá z české legislativy (§ 1829 odst. 1 občanského zákoníku). Pokud nejste členy Sportisimo Klubu, můžete zboží z e-shopu vrátit do 30 kalendářních dní. Zákazníci, kteří jsou členy našeho Sportisimo Klubu (jsou registrovaní), můžou vrátit zboží z e-shopu, ale i to zakoupené na prodejně Sportisimo, a to v obou případech až do lhůty 90 dníZaregistrujte se u nás a získejte další benefit!

Vrácení osobně na prodejně Sportisimo

 1. Zákazníci, kteří nejsou registrovaní do Sportisimo Klubu, můžou osobně vrátit jen zboží zakoupené na e-shopu (do 30 dní od jeho přijetí). Jde to na kterékoliv z prodejen Sportisimo po celé ČRČlenové Sportisimo Klubu můžou osobně vracet také zboží zakoupené na prodejně Sportisimo (do 90 dní od nákupu).
 2. Produkty, které chcete vrátit, doporučujeme vracet v původním obalu. Musí být zároveň nepoužité, nepoškozené, včetně případného příslušenství a vhodné k dalšímu prodeji.
 3. Společně se zbožím si připravte ještě fakturu, která se k němu vztahuje. Pokud jste nákup provedli jako registrovaný zákazník a dohledáte jej ve svém Sportisimo účtu, není faktura nutná. Registrovat se můžete během pár minut.
 4. Peníze vám vrátíme obratem a stejnou cestou, jakou proběhla platba za zboží. Tedy pokud jste platili hotově, dostanete hotovost, pokud kartou, nahrajeme vám vracenou částku zpátky na kartu.
  Upozornění: Vrácení částky na účet je do 3–5 pracovních dní.
 1. Zboží zakoupené přes e-shop můžou neregistrovaní zákazníci vracet do 30 dní a členové Sportisimo Klubu do 90 dní od přijetí zásilky. POZOR: Zboží zakoupené na prodejně poštou vracet nelze!
 2. Pro vrácení poštou budete potřebovat dva důležité dokumenty – fakturu a vytištěný a vyplněný formulář Odstoupení od smlouvy (PDF). Potřebné údaje pro vyplnění formuláře najdete na faktuře. Oba dokumenty vložte do balíku společně se zbožím, které si přejete vrátit.
 3. Produkty doporučujeme vracet v původním obalu. Mohou být zároveň nepoužité/použité, nepoškozené/poškozené, včetně případného příslušenství vhodného k dalšímu prodeji. Zákazník odpovídá prodávajícímu za snížení hodnoty zboží, které vzniklo v důsledku neopatrného nakládání se zbožím. Prodávající uplatní nárok na náhradu u zákazníka tak, že mu zašle přijaté finanční prostředky (kupní ceny zboží) za koupi zboží snížené o náhradu.
 4. Zásilku pečlivě zabalte, aby nedošlo během dopravy k jejímu poškození.
 5. Zašlete balík doporučeně nebo standardně na adresu našeho reklamačního oddělení uvedenou níže. Zásilku na dobírku si na dané adrese bohužel nikdo z nás nemůže převzít, takže by se vám vrátila zpět nevyřízená.

  SPORTISIMO s.r.o.
  Žižkova 707/11
  711 00 Ostrava-Hrušov
 6. Po tom, co k nám dorazí zásilka se zbožím i všechny potřebné dokumenty, vám nejpozději do 14 dní vrátíme peníze. Platili jste za zboží při převzetí dobírkou? Dejte nám prosím své číslo účtu, kam peníze zašleme.