Vrácení zboží

Vrácení osobně na prodejně Sportisimo

 1. Zákazníci, kteří nejsou registrovaní do Sportisimo Klubu, můžou osobně vrátit jen zboží zakoupené na e-shopu (do 30 dní od jeho přijetí). Jde to na kterékoliv z prodejen Sportisimo po celé ČRČlenové Sportisimo Klubu můžou osobně vracet také zboží zakoupené na prodejně Sportisimo (do 90 dní od nákupu).
 2. Produkty, které chcete vrátit, doporučujeme vracet v původním obalu. Musí být zároveň nepoužité, nepoškozené, včetně případného příslušenství a vhodné k dalšímu prodeji.
 3. Společně se zbožím si připravte ještě fakturu, která se k němu vztahuje. Pokud jste nákup provedli jako registrovaný zákazník a dohledáte jej ve svém Sportisimo účtu, není faktura nutná. Registrovat se můžete během pár minut.
 4. Peníze vám vrátíme obratem a stejnou cestou, jakou proběhla platba za zboží. Tedy pokud jste platili hotově, dostanete hotovost, pokud kartou, nahrajeme vám vracenou částku zpátky na kartu.
  Upozornění: Vrácení částky na účet je do 3–5 pracovních dní.
 1. Zboží zakoupené přes e-shop můžou neregistrovaní zákazníci vracet do 30 dní a členové Sportisimo Klubu do 90 dní od přijetí zásilky. POZOR: Zboží zakoupené na prodejně poštou vracet nelze!
 2. Pro vrácení poštou budete potřebovat dva důležité dokumenty – fakturu a vytištěný a vyplněný formulář Odstoupení od smlouvy (PDF). Potřebné údaje pro vyplnění formuláře najdete na faktuře. Oba dokumenty vložte do balíku společně se zbožím, které si přejete vrátit.
 3. Produkty doporučujeme vracet v původním obalu. Zákazník odpovídá prodávajícímu za snížení hodnoty zboží, které vzniklo v důsledku neopatrného nakládání se zbožím. Prodávající uplatní nárok na náhradu u zákazníka tak, že mu zašle přijaté finanční prostředky (kupní ceny zboží) za koupi zboží snížené o náhradu.
 4. Zásilku pečlivě zabalte, aby nedošlo během dopravy k jejímu poškození.
 5. Zašlete balík doporučeně nebo standardně na adresu našeho reklamačního oddělení uvedenou níže. Zásilku na dobírku si na dané adrese bohužel nikdo z nás nemůže převzít, takže by se vám vrátila zpět nevyřízená.

  SPORTISIMO s.r.o.
  Žižkova 707/11
  711 00 Ostrava-Hrušov
 6. Po tom, co k nám dorazí zásilka se zbožím i všechny potřebné dokumenty, vám nejpozději do 14 dní vrátíme peníze. Platili jste za zboží při převzetí dobírkou? Dejte nám prosím své číslo účtu, kam peníze zašleme.