Prodejny

33prodejen + e-shop
Nakupte na jedné z 33 prodejen.

Vyberte prodejnu podle kraje.

33prodejen + e-shop
33prodejen + e-shop
Satu Mare Hunedoara Ialomiţa Iaşi Ilfov Maramureş Mehedinţi Mureş Neamţ Olt Prahova Arad Sălaj Sibiu Suceava Teleorman Timiş Tulcea Vaslui Vâlcea Vrancea Gorj Alba Argeş Bacău Bihor Bistriţa-Năsăud Botoşani Braşov Brăila Buzău Caraş-Severin Călăraşi Cluj Constanţa Covasna Dâmboviţa Dolj Galaţi Giurgiu Harghita Bucuresti

Prodejny podle polohy

SPORTISIMO (33)

Baia Mare, Bulevardul București

Bulevardul Regele Mihai I, nr. 53

Lu - Du: 9:00-21:00

baiamare@sportisimo.ro

Bistrita, Calea Moldovei

Calea Moldovei, nr. 13

Lu - Sâ: 09:00 -21:00, Du: 10:00 -20:00

bistrita@sportisimo.ro

Botosani, Bulevardul Mihai Eminescu

Bulevardul Mihai Eminescu, nr. 2

Lu - Du: 9:00-21:00

botosani@sportisimo.ro

Braila

Str. Principala, nr. 4B

Lu - Du: 10:00-22:00

braila@sportisimo.ro

Braila, Strada General Gheorghe Avrămescu

General Gheorghe Avrămescu, nr. 10E

Lu - Du: 9:00-21:00

braila2@sportisimo.ro

București, Calea Bucureşti

Calea Bucureşti 2A

Lu - Du: 9:00 - 21:00

bucuresti4@sportisimo.ro

București, Calea Vitan

Calea Vitan, nr. 55-59

Lu - Du: 10:00-22:00

bucuresti3@sportisimo.ro

București Militari, Bulevardul Iuliu Maniu

Bulevardul Iuliu Maniu, nr. 560B

Lu-Du: 10:00-22:00

bucuresti5@sportisimo.ro

Bucuresti - Plaza Romania

Bulevardul Timișoara, nr. 26

Lu - Du: 10:00 - 22:00

bucuresti2@sportisimo.ro

Calarasi

Eroilor nr. 49

Lu - Vi: 9:00-20:00, Sâ - Du: 9:00-18:00

calarasi@sportisimo.ro

Câmpina - Bulevardul Nicolae Bălcescu

Bulevardul Nicolae Bălcescu, nr. 46

Lu - Sâ: 9:00-21:00, Du: 9:00-19:00

campina@sportisimo.ro

Cluj Napoca, Bulevardul Muncii

Bulevardul Muncii, nr. 1 - 15

Lu - Du: 9:00-21:00

clujnapoca@sportisimo.ro

Constanta, Bulevardul Tomis

Bulevardul Tomis 391

Lu - Sâ: 9:00 - 22:00, Du: 9:00 - 20:00

constanta@sportisimo.ro

Craiova, Calea București

Calea București 144

Lu - Du: 10:00-22:00

craiova@sportisimo.ro

Lu - Sâ: 9:00-21:00, Du: 9:00-18:00

drobeta@sportisimo.ro

Făgăraș, Tudor Vladimirescu

Tudor Vladimirescu, nr. 85-87

Lu - Sâ: 9:00-21:00, Du: 9:00-18:00

fagaras@sportisimo.ro

Focșani, Bulevardul Brăilei

Bulevardul Brăilei, nr. 102

Lu - Sâ: 9:00-21:00, Du: 9:00-20:00

focsani@sportisimo.ro

Giurgiu, Bulevardul București

Bulevardul București, nr. 57A

Lu - Sâ: 10:00-21:00,Du: 10:00-20:00

giurgiu@sportisimo.ro

Iași, Șos. Păcurari

Șoseaua Păcurari, nr. 121

Lu - Sâ: 9:30-21:00, Du: 9:30-20:00

iasi@sportisimo.ro

Medgidia, Independentei strada

Independenței, nr. 12

Lu - Sâ: 9:00-21:00, Du: 9:00-18:00

medgidia@sportisimo.ro

Miercurea Ciuc

Iancu de Hunedoara, nr. 26

Lu - Du: 9:00-21:00

miercureaciuc@sportisimo.ro

Mioveni - Strada Ion C. Brătianu

I.C. Brătianu, nr. 10 B

Lu - Sâ: 9:00-21:00, Du: 9:00-18:00

mioveni@sportisimo.ro

Oradea

Calea Borsului, nr. 2C

Lu - Du: 9:00-21:00

oradea@sportisimo.ro

Pipera, Șoseaua București Nord

Șoseaua București Nord, nr. 14

Lu - Sâ: 10:00-21:00, Du: 10:00-19:00

bucuresti@sportisimo.ro

Râmnicu Sărat, Strada Constantin Brâncoveanu

Constantin Brâncoveanu, nr. 46A

Lu - Sâ: 9:00-21:00, Du: 9:00-20:00

ramnicusarat@sportisimo.ro

Satu Mare

Careiului, nr. 77-79

Lu - Du: 9:00-21:00

satumare@sportisimo.ro

Lu - Sâ: 9:00-21:00,Du: 10:00-20:00

sighetumarmatiei@sportisimo.ro

Slatina, Blvd. Nicolae Titulescu

Bulevardul Nicolae Titulescu, nr. 29

Lu-Sâ: 9:00-21:00, Du: 9:00-18:00

slatina@sportisimo.ro

Slobozia

Șoseaua București-Constanța, nr. 3

Lu - Sâ: 9:00-21:00, Du: 9:00-20:00

slobozia@sportisimo.ro

Suceava, Calea Unirii

Calea Unirii, nr. 27B

Lu - Sâ: 9:00-21:00, Du: 9:00-20:00

suceava@sportisimo.ro

Targoviste

Bld. Regele Ferdinand, Nr 6

Lu - Du: 10:00-22:00

targoviste@sportisimo.ro

Târgu Mureș, Strada Gheorghe Doja

Gheorghe Doja, nr. 64-68

Lu - Du: 9:00-21:00

targumures@sportisimo.ro

Tulcea - Strada Barajului

Str.Barajului, nr. 15, spațiul comercial nr. 5

Lu - Sâ: 9:00-21:00, Du: 9:00-19:00

tulcea@sportisimo.ro