LOAP Ambasadoři

Máme tu čest vám představit brand ambasadory naší značky. Spolupracujeme se známými i začínajícími fotografy, cestovateli, s jednotlivci i skupinami nadšenců do sportu, turistiky a dobrodružství.  Sledujte zajímavé cesty a příběhy našich ambasadorů a nechte se inspirovat!

Jste taky dobrodruhem a objevovatelem celým svým srdcem? Napište nám ještě dnes na vseved@loap.cz.

 

LOAP-ambasador_Andrej_OndrejovicAndrej Ondrejovič

"Volám sa Andrej, mám 19 rokov a milujem fotografovanie a turistiku. Fotografovanie ma baví už od mlada.

Zranenie na skateboarde ma priviedlo k prvému fotoaparátu. Od vtedy ho mám skoro stále pri sebe. Riadim sa heslom: všade doma dobre najlepšie.

Mám rád dlhé túry, prespávačky na kopcoch, ale aj východy a západy slnka. Taktiež mám rád rôzne športy a v zime sa venujem snowboardingu."

Více o Andrejovi zjistíte na Instagramu.

  

 

LOAP-ambasador_Martin-Benko

Martin Benko

"Volám sa Martin, mám 19 rokov a pochádzam zo Slovenska. Mojou vášňou od malička boli hory.

Už ako malý som prešiel veľa miest s rodičmi, ale chcel som si tie miesta nejako ukladať, aby som sa mohol na ne za nejaký čas pozrieť.

Najprv ma fotenie chytilo na rodinný fotoaparát, potom som si za prvé peniaze kúpil svoj. Odvtedy sa od toho neviem odtrhnúť. Najviac ma baví fotenie prírody, východy a západy slnka. Len tak sedieť hore na kopci a pozerať sa na tú nádheru, čo všetko si pre mňa príroda pripravila.

Ďalej sa venujem aj športom ako futbal, snowboarding ale aj behanie. "

Více o Martinovi zjistíte na Instagramu.

   

IMG_20180328_082750

Jarda Bouzek

Vášnivý fotograf a cestovatel, který si plní svůj klukovský sen.

"Jsem rád, že mohu poznávat celý svět a lidi, kteří v něm žijí. A čím více ho poznávám, tím více vidím, jak fantastická je doba, kterou žijeme. „Cestování je droga, které člověk lehce podlehne, stane se závislým a pokud se jí nedostává, podléhá abstinenčním příznakům.“

Více o Jardovi se dočtete na:

 

LOAP_just-trippers_ambasadori

Just Trippers

Adél a Fífa. Parťáci na život, digitální nomádi a vášniví cestovatelé. Jejich společná životní i cestovatelská cesta započala na road tripu po západu USA. Od té doby je to jedna velká jízda. Žili na Islandu, stopovali závodně po Evropě, lowcostově si projeli Mallorcu, navštívili protinožce na Zélandu nebo třeba tu opravdovou džungli Kostariky. Své cesty natáčí a fotí, a jelikož má Fífa vystudovanou filmovku, tak to opravdu stojí za to! :-) Moc rádi nás na své dobrodružství vezmou s sebou, alespoň takhle virtuálně! :-)

Více o Just trippers se dočtete na:

 

 

LOAP_tereza-maleckova_ambasadoriTerka Malečková

Terka se snaží dobýt svět s foťákem v ruce. Miluje focení a cestování a podle nás tyto dvě věci spolu perfektně ladí dohromady. :-)

Více o Terce se dozvíte na:

  

  

80643867_1543498475787865_483328311297319999_nNika Šafránková

Nika je sporťák tělem i duší a navíc parádně fotí. Sledovat její dobrodružství je proto čirá radost. :-) V létě 2020 vyráží do Norska, kde bude pracovat jako outdoorová průvodkyně, kde ji čekají pěší túry v norských horách, lezení po skalách (horolezectví i vía ferraty), kempování, kajakování apod. Máme se zkrátka na co těšit!

Pokud se chcete podívat, na jakých místech se bude pohybovat: https://www.trolltunga-active.com/.

Více o Nice se dozvíte na Instagramu.

 

 

81524540_115779989932954_6137334457247465472_o

 Honza Tumpach

Honza je nejen zdatný cestovatel, ale taky krásně fotí. Vyrazil s námi na Nový Zéland zdolat trek Te Araroa. A co byl jeho nejkrásnější zážitek?

 "Například stoupání po travnatém hřebeni na Stag Saddle, což je nejvyšší bod Te Araroy. Po pravé ruce zelené údolí Camp Stream, po levé ruce jezero Tekapo a za ním pohoří nejvyšší hory Zélandu Mt. Cook s dramatickými mraky nad ním. Nebo Breast Hill Track s vyhlídkou na Lake Hawea z výšky 1200m nad jezerem. Waiau Pass a Blue Lake, jezero s naměřenou nejčistší vodou na světe v národním parku Nelson Lakes. Mt Rintoul v Richmont Ranges, kde jsme vystoupali nad mraky a připadali si jako v nebi. Nebo Queen Charlotte Track, kde byly krásné vyhlídky na členité zálivy a kde jsme se cítili jako v pralesech Latinské Ameriky. Také se mi moc líbilo v Queenstownu i ve Wellingtonu."

 Více o cestě se dozvíte na:

 

 

green islandŠárka Vacková

Cílevědomá a optimistická cestovatelka, která se vydala s krosnou na zádech za krásami světa.

"Všichni jsme dobrodruzi. Mé dobrodružství začalo v nenápadné vesničce Zderadice, odkud jsem se vydala na Srí Lanku a pak už to šlo jako na drátku: Thajsko, Laos, Myanmar, Arménie, Finsko, Laponsko, Azorské ostrovy. Cestování a sport je moje vášeň.  A tak se nenápadně zrodil nápad, zrealizovat vlastními silami mé vlastní webové stránky. S nimi přichází i nové dobrodružství: má 1. life cesta na Taiwan. Buďte u toho jako je i LOAP!"

Nechte se inspirovat dalšími tipy a triky od Šárky:

 Další zajímavosti z cest a ze života Šárky sledujete na www.on-the-continent.com   

 

Fitz Roy_4

Ľubka a Vojta -Vojtín, Luboš a golfík láďa

Dva nadšení mladí cestovatelé, které spojil punkový festival a společný výlet do Tater.

"Vojta jako malý doma říkal, že pojede do Jižní Ameriky. Ľubka zase ve školní lavici snila o tom, že na vlastní oči uvidí Andy. Láska k cestování a objevování nás dosud zavedla na málo objevený jih Sicílie, máme za sebou ujetých dvatisíce kilometrů na malém skútru ve Vietnamu, hledání stop ztracené Atlantídy na Azorských ostrovech. A teď nás čeká výprava prozatím největší až velkolepá. V létě jsme se vzali, ale hypotéku odložili na neurčito. V práci mají na stole naše výpovědi a dvacet let starý Golfík Láďa už pluje lodí. Čeká nás cesta Jižní Amerikou. Zažijte to s námi! Zažijte to s LOAPem!"

Nechte se inspirovat dalšími tipy a triky od Ľubky a Vojtína:

O Ľubce a Vojtovi se dočtete na:

Výstřižek

Milan Gigel

Recenzita a redaktor

Je redaktorem víkendové přílohy deníku SME, kde se věnuje tématům dům, dvůr, dílna, zahrada. Zahrádkářské a drobnochovatelské články publikuje v časopisech Doma v zahradě, USS Zahrada, Recepty Prima Nápadů a Zahradnická kuchařka, o zkušenosti získané při práci v dílně a na stavbě se s čtenáři dělí v časopise udělej si sám. Aktivně přispívá i do časopisů Můj Dům a Tvořivé ekoBydlení.

Čtěte zajímavý článek od Milana:

Další zajímavosti o Milanovi se dozvíte na:

 

IMG_20171003_110209

Martina Krňanská - sama na cestách

Nadšená cestovatelka, v letní sezóně pracuje jako průvodkyně turistických zájezdů po Evropě, v posledních letech se začala specializovat na cyklistické zájezdy.

"Již to bude 7 let, co jsem poprvé okusila krásy Austrálii a od té doby se sem pravidelně vracím a nemám vůbec potřebu jezdit někam jinam, co se soukromých cest týče. Austrálie mě prostě učarovala."

Více o cestách Martiny se dočtete zde:

 

1 (4 of 4)

Martin Zemánek

Mladý fotograf, kameraman a cestovatel, který se nebojí ani krušného Dakaru.

"Jako fotograf na Dakaru bojuji s nepříznivými podmínkami den co den. Spíme 2 - 3 hodiny, navíc bojuji s nadmořskou výškou (4500 m. n. m) a teploty zde dosahují kolem 0 °C. O můj komfort se postará outdoorové vybavení LOAP."

Další zajímavosti o Martinovi najdete na:

 

DSC_8656_1

Matěj Barlok-Slovák na túře

Matěj Barlok je mladý student na Žilinské univerzitě v Žilině a studuje inženýrský obor Údržba dopravních prostředků na Strojírenské fakultě. Turistika a cestování je jeho velkým koníčkem.

"Parťáci mi neřeknou jinak než "Mladý", mám 24 let a turistika je mou velkou vášní. Věnuji se jí už od dětství, za což vděčím svým rodičům. V zahraničí toho moc nacestováno nemám, ale po ukončení studia na univerzitě mám zájem navštívit víceré destinace v Evropě, láká mě Ukrajina, Rumunsko, Bulharsko, Albánie, Island, Skandinávie a Irsko.
Právě na poslední expedici mě provázel batoh LOAP, díky kterému sem konečně na expedici "neumíral" pod tíhou batohu :)"

Sledujte Matěje a jeho zajímavé cesty na:

 

Nový Zéland

Kačka a Libor - Cesta ze srdce Evropy s Loapem

Dva nadšení, mladí cestovatelé, kteří s LOAPEM procestovali celou zeměkouli za 90 dní. Jejich zážitky z Dubaje, Malajsie, Thajska, Filipín, Kuala Lumpur, Austrálie, Nového Zélandu, Samoy a USA, jste mohli vidět na přednášce cestovatelského festivalu Kolem Světa.

Libor - sportovec tělem i duší. Na cestách se rád potápí, fotografuje a seznamuje s jinými cestovateli a místními obyvateli.

Kačka - v létě se ráda toulá po horách, v zimě jsou jejím velkým koníčkem sjezdovky, snowboard i běžky. Na cestě kolem světa naprosto propadla kouzlu cestování.

"Ať už budete listovat v sebevíc zajímavé knize, ty nejlepší příběhy najdete mezi stránkami vašeho cestovního pasu!"

 Kdo nebyl na přednášce, přečtěte si jejich příběh: S LOAPEM kolem světa za 90 dní - cestovatelská výzva

Nechte se inspirovat dalšími tipy a triky od Kačky a Libora, sledujte je na Facebooku.

 

A kdy s námi vyrazíte vy? :-)

Chystáte se i vy procestovat krásy naší země či zeměkoule? Pak vám nesmí chybět pořádný stan, který na chvíli nahradí váš domov a funkční pohodlné oblečení. Vybavte se pořádnou výbavou a hurá za dobrodružstvím!

719 PARNERSKÝCH PRODEJEN

1455 OBCHODŮ A VÝDEJNÍCH MÍST

Nákup vám až domů přiveze kurýr DPD nebo si zboží vyzvednete na výdejním místě po celé ČR a SR. Doručení do 2-3 pracovních dní. Zboží zakoupíte také v prodejnách našich obchodních partnerů.

Vybrat nejbližší

DPD logo    Uloženka logo   |    Payu logo    Mastercard logo    Visa logo    |    APEK logo Heureka logo