LOAP Ambasadoři

Máme tu čest vám představit brand ambasadory naší značky. Spolupracujeme se známými i začínajícími fotografy, cestovateli, s jednotlivci i skupinami nadšenců do sportu, turistiky a dobrodružství.  Sledujte zajímavé cesty a příběhy našich ambasadorů a nechte se inspirovat!

Jste taky dobrodruhem a objevovatelem celým svým srdcem? Napište nám ještě dnes na vseved@loap.cz.

 

LOAP-ambasador_Andrej_OndrejovicAndrej Ondrejovič

"Volám sa Andrej, mám 19 rokov a milujem fotografovanie a turistiku. Fotografovanie ma baví už od mlada.

Zranenie na skateboarde ma priviedlo k prvému fotoaparátu. Od vtedy ho mám skoro stále pri sebe. Riadim sa heslom: všade doma dobre najlepšie.

Mám rád dlhé túry, prespávačky na kopcoch, ale aj východy a západy slnka. Taktiež mám rád rôzne športy a v zime sa venujem snowboardingu."

Více o Andrejovi zjistíte na Instagramu.

  

 

LOAP-ambasador_Martin-Benko

Martin Benko

"Volám sa Martin, mám 19 rokov a pochádzam zo Slovenska. Mojou vášňou od malička boli hory.

Už ako malý som prešiel veľa miest s rodičmi, ale chcel som si tie miesta nejako ukladať, aby som sa mohol na ne za nejaký čas pozrieť.

Najprv ma fotenie chytilo na rodinný fotoaparát, potom som si za prvé peniaze kúpil svoj. Odvtedy sa od toho neviem odtrhnúť. Najviac ma baví fotenie prírody, východy a západy slnka. Len tak sedieť hore na kopci a pozerať sa na tú nádheru, čo všetko si pre mňa príroda pripravila.

Ďalej sa venujem aj športom ako futbal, snowboarding ale aj behanie. "

Více o Martinovi zjistíte na Instagramu.

   

IMG_20180328_082750

Jarda Bouzek

Vášnivý fotograf a cestovatel, který si plní svůj klukovský sen.

"Jsem rád, že mohu poznávat celý svět a lidi, kteří v něm žijí. A čím více ho poznávám, tím více vidím, jak fantastická je doba, kterou žijeme. „Cestování je droga, které člověk lehce podlehne, stane se závislým a pokud se jí nedostává, podléhá abstinenčním příznakům.“

Více o Jardovi se dočtete na:

 

LOAP_just-trippers_ambasadori

Just Trippers

Adél a Fífa. Parťáci na život, digitální nomádi a vášniví cestovatelé. Jejich společná životní i cestovatelská cesta započala na road tripu po západu USA. Od té doby je to jedna velká jízda. Žili na Islandu, stopovali závodně po Evropě, lowcostově si projeli Mallorcu, navštívili protinožce na Zélandu nebo třeba tu opravdovou džungli Kostariky. Své cesty natáčí a fotí, a jelikož má Fífa vystudovanou filmovku, tak to opravdu stojí za to! :-) Moc rádi nás na své dobrodružství vezmou s sebou, alespoň takhle virtuálně! :-)

Více o Just trippers se dočtete na:

 

 

80643867_1543498475787865_483328311297319999_nNika Šafránková

Nika je sporťák tělem i duší a navíc parádně fotí. Sledovat její dobrodružství je proto čirá radost. :-) V létě 2020 vyráží do Norska, kde bude pracovat jako outdoorová průvodkyně, kde ji čekají pěší túry v norských horách, lezení po skalách (horolezectví i vía ferraty), kempování, kajakování apod. Máme se zkrátka na co těšit!

Pokud se chcete podívat, na jakých místech se bude pohybovat: https://www.trolltunga-active.com/.

Více o Nice se dozvíte na Instagramu.

 

 

A kdy s námi vyrazíte vy? :-)

Chystáte se i vy procestovat krásy naší země či zeměkoule? Pak vám nesmí chybět pořádný stan, který na chvíli nahradí váš domov a funkční pohodlné oblečení. Vybavte se pořádnou výbavou a hurá za dobrodružstvím!

154 PARNERSKÝCH PRODEJEN

1725 OBCHODŮ A VÝDEJNÍCH MÍST

Nákup vám až domů přiveze kurýr DPD nebo si zboží vyzvednete na výdejním místě po celé ČR a SR. Doručení do 2-3 pracovních dní. Zboží zakoupíte také v prodejnách našich obchodních partnerů.

Vybrat nejbližší