Muži Ženy Děti Boty Batohy Stany Spacáky Kolekce

Kariéra v éře Loap

„Jediný způsob, jak dělat dobře svou práci, je milovat to, co děláš.“ (Steve Jobs)

Pokud se Stevem souhlasíte a navíc se poznáte v popisu práce, pro kterou teď sháníme fajn člověka, napište nám. Máme o vás zájem.

Recepční na zkrácenou pracovní dobu

Do našeho týmu hledáme šikovnou kolegyni na pozici recepční v kanceláři v Praze 8, Pobřežní 667/78

Co vás čeká:

  • příjem a přepojování telefonních hovorů
  • přijímání návštěv
  • objednávání kancelářský potřeb
  • zodpovědnost za příchozí a odchozí poštu
  • správa jednacích místností
  • administrativní podpora účtárny - vedení přijatých faktur a jejich správa
  • administrativa (kopírování/skenování/skartace/archivace)
  • směnný provoz: Po a St: 13 – 18h / Út a Čt 8 – 14h / Pá volno

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • SŠ vzdělání
  • výbornou znalost českého jazyka
  • základní znalost anglického jazyka
  • praxe v administrativě výhodu
  • dobré organizační schopnosti
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook)
  • příjemné vystupování
  • výborné komunikační a organizační dovednosti
  • pečlivost, spolehlivost

Co vám můžeme nabídnout?

  • zázemí stabilní české společnosti
  • práce na DPČ
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • příjemný kolektiv

Nástup co nejdříve – spěcháme

Možná brigáda i stálá spolupráce – dle dohody.

Mzda: 130Kč/hodinu

Svoje životopisy prosím zasílejte na adresu lenka.fridvaldska@piccollo.cz

SKLADNÍK - junior

Do našeho skladku na Zličíně, Strojírenská 259 hledáme nového kolegu na pozici skladníka

Co bude Vaším úkolem?

  •  příjem zboží, kontrola kompletnosti dodávek
  •  nakládka a vykládka zboží
  • uskladnění zboží
  • příprava zboží k expedici dle objednávky
  • udržování skladu
  • spoluúčast při inventurách

Co od Vás očekáváme?

  • zkušenosti a praxi ve skladové problematice výhodou
  • dobrý zdravotní stav
  • fyzickou zdatnost
  • spolehlivost
  • pečlivost a zodpovědný přístup k práci
  • samostatnost, aktivní a vysoké pracovní nasazení
  • trestní bezúhonnost
  • komunikativnost
  • časovou flexibilitu
  • loajalitu a samostatnost

Co nabízíme?

  • perspektivní zaměstnání na HPP
  • perspektivní práci a zázemí stabilní společnosti
  • práci v jednosměnné provozu (max. přesčasy během sezónních špiček)
  • možnost profesního růstu
  • práci v zatepleném skladu
  • zaměstnanecké výhody a benefity: možnost výhodného mob. tarifu, slevy na zboží, stravenky, příspěvek k důchodovému pojištění aj.
  • stálý pracovní kolektiv

Nástupní plat: 21.000Kč

Nástup možný ihned

Svůj životopis prosím zašlete na email: pavel.sot@piccollo.cz nebo volejte na 724 263 729

Napište nám