Taiwanem křížem krážem s vestou IOLA

Vesta, co nejen pěkně vypadá, ale je i funkční a cenově dostupná.

2018-25-04-11-34-36-1280-960-0-1524648877cajove-plantaze-v-ruelli„Slunce nás potěší, déšť nás osvěží, vítr nás povzbudí, sníh nás rozradostní. Ve skutečnosti neexistuje špatné počasí, jsou jen různé druhy dobrého počasí.“ řekl anglický spisovatel a umělecký kritik, John Ruskin. A má zatraceně pravdu!

O Taiwanu to platí dvojnásobně. Na území 36 000 km² se střídá pásmo tropického a subtropického klimatu. Svítí sluníčko, poprchává, padá mlha a teploty se střídají jako na běžícím páse. Jsem na cestách každý den a u oblečení vsázím na lehkost a prodyšnost.

IOLA dámská sportovní vesta je vyrobená z materiálu TECNOSOFT, zateplená výplní z dutých vláken POLYTHERM a ošetřená vodoodpudivým zátěrem DRYTECH. Vesta jako ušitá na míru! Projela jsem s ní Taiwan od severu k jihu, od západu k východu. Vkusný design! Vestu si oblékám na treky, do města i na setkání s přáteli. Parádní doplněk! Pasuje ke všem barvám a typu oblečení. Praktická na cesty! Skoro nic neváží.

2018-25-04-11-34-37-1280-960-0-1524648877jidlo-a-night-market

Nepostradatelná při nevyzpytatelném počasí! Je zateplená a odolná proti UV záření. Komfortní provedení! Odpařuje vlhkost směrem od těla. Elastická v tahu! Jednou jsem se zasekla o skálu, podruhé o větev. Jiná vesta už by se roztrhla. IOLA ne! Je zatraceně dobře odolná proti protržení. Dá se zapnout až ke krku. Na spodním okraji je zakončená elastickým lemem a má 2 praktické kapsy na zip po obou stranách pasu.

 

Co říct závěrem? Těším se na další cestu s vestou IOLA, s vestou, která mě ani jednou nenechala ve štychu!

Autor: Šárka Vacková
www.on-the-continent.com
Více o Šárce 

154 PARNERSKÝCH PRODEJEN

1725 OBCHODŮ A VÝDEJNÍCH MÍST

Nákup vám až domů přiveze kurýr DPD nebo si zboží vyzvednete na výdejním místě po celé ČR a SR. Doručení do 2-3 pracovních dní. Zboží zakoupíte také v prodejnách našich obchodních partnerů.

Vybrat nejbližší