Taiwanem křížem krážem s vestou IOLA

Vesta, co nejen pěkně vypadá, ale je i funkční a cenově dostupná.

2018-25-04-11-34-36-1280-960-0-1524648877cajove-plantaze-v-ruelli„Slunce nás potěší, déšť nás osvěží, vítr nás povzbudí, sníh nás rozradostní. Ve skutečnosti neexistuje špatné počasí, jsou jen různé druhy dobrého počasí.“ řekl anglický spisovatel a umělecký kritik, John Ruskin. A má zatraceně pravdu!

O Taiwanu to platí dvojnásobně. Na území 36 000 km² se střídá pásmo tropického a subtropického klimatu. Svítí sluníčko, poprchává, padá mlha a teploty se střídají jako na běžícím páse. Jsem na cestách každý den a u oblečení vsázím na lehkost a prodyšnost.

IOLA dámská sportovní vesta je vyrobená z materiálu TECNOSOFT, zateplená výplní z dutých vláken POLYTHERM a ošetřená vodoodpudivým zátěrem DRYTECH. Vesta jako ušitá na míru! Projela jsem s ní Taiwan od severu k jihu, od západu k východu. Vkusný design! Vestu si oblékám na treky, do města i na setkání s přáteli. Parádní doplněk! Pasuje ke všem barvám a typu oblečení. Praktická na cesty! Skoro nic neváží.

2018-25-04-11-34-37-1280-960-0-1524648877jidlo-a-night-market

Nepostradatelná při nevyzpytatelném počasí! Je zateplená a odolná proti UV záření. Komfortní provedení! Odpařuje vlhkost směrem od těla. Elastická v tahu! Jednou jsem se zasekla o skálu, podruhé o větev. Jiná vesta už by se roztrhla. IOLA ne! Je zatraceně dobře odolná proti protržení. Dá se zapnout až ke krku. Na spodním okraji je zakončená elastickým lemem a má 2 praktické kapsy na zip po obou stranách pasu.

 

Co říct závěrem? Těším se na další cestu s vestou IOLA, s vestou, která mě ani jednou nenechala ve štychu!

Autor: Šárka Vacková
www.on-the-continent.com
Více o Šárce 

Přihlaste se k našim akcím a novinkám a my vám pošleme 100 Kč při nákupu nad 500 Kč na váš první nákup.

719 PARTNERSKÝCH PRODEJEN

Nákup vám až domů přiveze kurýr DPD nebo si zboží vyzvednete na výdejním místě po celé ČR. Doručení do 1-2 pracovních dní. Zboží zakoupíte také v prodejnách našich obchodních partnerů.

Vybrat nejbližší

DPD logo    Uloženka logo   |    Payu logo    Mastercard logo    Visa logo    |    APEK logo Heureka logo