Po Seychellských ostrovech v sandálech ELLER

Sandály jsou pro mne nezbytnou obuví do všech koutů světa. Využívám je jak v horkém, tak i chladnějším podnebí. Při mojí letošní cestě po Seychellských ostrovech byly sandály ELLER od LOAPu hlavní botou, kterou jsem obouval prakticky každý den na všechny aktivity. Osvědčily se! Ocenil jsem především pohodlnost a okamžité přizpůsobení se, což u nových bot není zcela běžný jev.

eller_1

Skvělá byla z mého pohledu zejména podrážka z termoplastické gumy, která perfektně drží na každém povrchu a nebyl tudíž žádný problém pohybovat se celkem bezpečně i po kluzkých kamenech.

Jednou za celý pobyt jsem si sandály neobul a fotil jsem na pláži bosý. Na jednom z kamenů jsem uklouzl a skončilo to pádem, který naštěstí odnesla pouze fototechnika.

Další vlastností, kterou já osobně hodně oceňuji je plná špička. Nemám rád otevřené sandály, protože často při cestě za ideálním záběrem musím někam vylézt nebo vyšplhat a často se vám tak stane, že při takovém náročnějším pohybu nakopnete kámen nebo vyčnívající kořen. Není pak nic horšího než pokračovat další kilometry s bolestivými prsty u nohou. Proto osobně vždy preferuji sandály s plnou špičkou.

Vzhledem k tomu, že na Seychellských ostrovech je poměrně hodně vlhko a často se v průběhu dne střídá velké horko s deštěm je potřeba, aby obuv takovým podmínkám odolávala a nerozpadla se vám hned první týden. I v tomto ohledu mne sandály ELLER od Loapu nezklamaly.

Často jsem je využíval také jako boty do vody při fotografování překrásných scenérií seychellských pláží. Ani slaná mořská voda ani písek a velké horko nenechaly na sandálech větší stopy. Po rychlém oschnutí byly opět připraveny k použití.

Moje očekávání sandály ELLER určitě splnily a rozhodně mě na mojí cestě nezklamaly. Naopak!

Autor: Jarda Bouzek
www.theworldinpictures.cz
Více o Jardovi čtěte zde

154 PARNERSKÝCH PRODEJEN

1725 OBCHODŮ A VÝDEJNÍCH MÍST

Nákup vám až domů přiveze kurýr DPD nebo si zboží vyzvednete na výdejním místě po celé ČR a SR. Doručení do 2-3 pracovních dní. Zboží zakoupíte také v prodejnách našich obchodních partnerů.

Vybrat nejbližší