Cestujeme v pánské sportovní bundě UDOR

jarda_loap_1

Pohyb je pro každého z nás přirozeností a v případě, že máte oblečení, které vám nesedne a překáží ve volném pohybu cítíte se špatně. To ovšem ani zdaleka není případ sportovní bundy UDOR. Musím říci, že pokud jsem si něco z kolekce LOAPu opravdu zamiloval, tak je to tato bunda.

Její nespornou výhodou je perfektní přizpůsobení se vašemu tělu, a protože je vyrobena z kombinace softsheelu a elastanu, poskytuje obrovskou volnost každému vašemu pohybu.  Ať už jste ve městě nebo v přírodě, jedete na kole, běháte, nebo provozujete náročnější turistiku, bude vám tahle lehká bunda skvělým společníkem.

HQ6A7245_upr

Při cestování poměrně často trpím náhlými změnami teplot. Znáte to, tropické horko, na letišti běží klimatizace tak, že byste zmrzli, v letadle chvilku horko a chvilku zima, a to jsou přesně situace, kdy vás lehká, skvěle padnoucí bunda ochrání před nachlazením, nebo bolestí zad. Velmi dobře se mi osvědčilo také elastické stahování rukávů a spodního okraje, které perfektně drží a není tedy potřeba si rukávy co chvíli natahovat zpět. Bundu UDOR je možno využít prakticky celoročně, protože může sloužit i jako střední vrstva.

Tenhle kousek oblečení od LOAPu je pro mě prostě už nepostradatelnou součástí výbavy ať jedu kamkoliv.

 

 

 

Autor: Jaroslav Bouzek - www.theworldinpictures.cz

Více o Jardovi se dočtěte zde

Přihlaste se k našim akcím a novinkám a my vám pošleme 100 Kč při nákupu nad 500 Kč na váš první nákup.

719 PARTNERSKÝCH PRODEJEN

Nákup vám až domů přiveze kurýr DPD nebo si zboží vyzvednete na výdejním místě po celé ČR. Doručení do 1-2 pracovních dní. Zboží zakoupíte také v prodejnách našich obchodních partnerů.

Vybrat nejbližší

DPD logo    Uloženka logo   |    Payu logo    Mastercard logo    Visa logo    |    APEK logo Heureka logo