Cestujeme v pánské sportovní bundě UDOR

jarda_loap_1

Pohyb je pro každého z nás přirozeností a v případě, že máte oblečení, které vám nesedne a překáží ve volném pohybu cítíte se špatně. To ovšem ani zdaleka není případ sportovní bundy UDOR. Musím říci, že pokud jsem si něco z kolekce LOAPu opravdu zamiloval, tak je to tato bunda.

Její nespornou výhodou je perfektní přizpůsobení se vašemu tělu, a protože je vyrobena z kombinace softsheelu a elastanu, poskytuje obrovskou volnost každému vašemu pohybu.  Ať už jste ve městě nebo v přírodě, jedete na kole, běháte, nebo provozujete náročnější turistiku, bude vám tahle lehká bunda skvělým společníkem.

HQ6A7245_upr

Při cestování poměrně často trpím náhlými změnami teplot. Znáte to, tropické horko, na letišti běží klimatizace tak, že byste zmrzli, v letadle chvilku horko a chvilku zima, a to jsou přesně situace, kdy vás lehká, skvěle padnoucí bunda ochrání před nachlazením, nebo bolestí zad. Velmi dobře se mi osvědčilo také elastické stahování rukávů a spodního okraje, které perfektně drží a není tedy potřeba si rukávy co chvíli natahovat zpět. Bundu UDOR je možno využít prakticky celoročně, protože může sloužit i jako střední vrstva.

Tenhle kousek oblečení od LOAPu je pro mě prostě už nepostradatelnou součástí výbavy ať jedu kamkoliv.

 

 

 

Autor: Jaroslav Bouzek - www.theworldinpictures.cz
Více o Jardovi se dočtěte zde

154 PARNERSKÝCH PRODEJEN

1725 OBCHODŮ A VÝDEJNÍCH MÍST

Nákup vám až domů přiveze kurýr DPD nebo si zboží vyzvednete na výdejním místě po celé ČR a SR. Doručení do 2-3 pracovních dní. Zboží zakoupíte také v prodejnách našich obchodních partnerů.

Vybrat nejbližší