Cestovatelsko-outdoorový festival Obzory

Cestovatelsko-outdoorový festival Obzory je tu zas a my jsme už poněkolikáté jeho hrdým partnerem. Již tradičně v rámci festivalu Obzory je připraven také festival miniObzory i pro ty nejmenší cestovatele. Doražte celá rodina!

KDY A KDE:

Festival Obzory se koná v Praze tradičně na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy na Praze 1 v termínu 9.–10. 11. 2019.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT:

> na více než 80 přednášek, workshopů a filmů a plno zajímavých lidí.

Návštěvníky festivalu Obzory čeká řada stánků, kde si mohou prohlédnout nebo zakoupit outdoorové a sportovní oblečení a obuv, cestovatelská zavazadla a batohy, knihy, průvodce a designová přání, ručně vyráběné etno-šperky, outdoorové kamery, lana, vodácké čluny nebo ochutnat jídlo na cesty. Na stáncích také návštěvníci mohou získat praktické informace a tipy na cesty do zemí celého světa.

Nezapomeňte se zúčastnit párty OBZORY: Festivalový večírek bude v sobotu 9. 11. 2019 od 20:30. Čeká na vás welcome drink zdarma, večeře, tanec a hudba. Potkejte se s organizátory, přednášejícími a odborníky mimo festivalový shon.

Celý program akce je k dispozici zde>> PROGRAM

 

154 PARNERSKÝCH PRODEJEN

1725 OBCHODŮ A VÝDEJNÍCH MÍST

Nákup vám až domů přiveze kurýr DPD nebo si zboží vyzvednete na výdejním místě po celé ČR a SR. Doručení do 2-3 pracovních dní. Zboží zakoupíte také v prodejnách našich obchodních partnerů.

Vybrat nejbližší