Zboží můžete vyměnit/vrátit až do 11.1. Ať má Ježíšek na dárky víc času. ;-)

Platba

Vyberte si nejpříjemnější způsob platby. Všechny uvedené platební metody jsou bezpečné. Online platby jsou navíc chráněné SSL certifikátem, který chrání veškeré zadané údaje před jejich zneužitím.

PLATBA KARTOU PŘEDEM ONLINE PAYU - DOPORUČUJEME

PayU si zamilujete. Je to super rychlý a bezpečný nástroj pro online platby. Záleží jen na vás, zda zaplatíte pohodlně platební kartou nebo převodem bez nutnosti zadávat číslo našeho účtu, variabilní číslo a částku k úhradě. Stačí se jen přihlásit k svému bankovnímu účtu u České spořitelny, Komerční banky, Raiffeisen Bank, Moneta, mBank, Fio banky, ČSOB, ERA, Sberbank nebo UniCredit. Platbu zadáte na pár kliknutí myší.

RYCHLÁ PLATBA PLATEBNÍ KARTOU

Rychlá platba při použití platební karty. Vyberte si platbu kartou a budete přesměrováni na zabezpečenou stránku. Podle instrukcí doplňte vaše platební údaje a potvrďte je. Platí pro platbní karty Visa a Mastercard.

BANKOVNÍ PŘEVOD

Běžný převod peněz mezi bankami trvá většinou 1-2 pracovní dny. Veškeré údaje potřebné k úhradě vám pošleme v e-mailu spolu s potvrzením objednávky.

DOBÍRKA

Stále ještě klasika. Pokud zvolíte osobní odběr na pobočce DPD ParcelShop nebo dopravu DPD, svou objednávku zaplatíte při převzetí v hotovosti nebo platební kartou.

A KDYŽ CHCETE MÍT NÁKUP ÚPLNĚ ZDARMA…

DÁRKOVÝ POUKAZ

Dárkový poukaz uplatníte na svůj nákup v 1. kroku objednávky. Stačí zadat kód uvedený na svém poukazu. Dárkovým poukazem zaplatíte zboží i dopravu.

 

719 PARNERSKÝCH PRODEJEN

1088 OBCHODŮ A VÝDEJNÍCH MÍST

Nákup vám až domů přiveze kurýr DPD nebo si zboží vyzvednete na výdejním místě po celé ČR. Doručení do 1-2 pracovních dní. Zboží zakoupíte také v prodejnách našich obchodních partnerů.

Vybrat nejbližší

DPD logo    Uloženka logo   |    Payu logo    Mastercard logo    Visa logo    |    APEK logo Heureka logo