Platba

Vyberte si nejpříjemnější způsob platby. Všechny uvedené platební metody jsou bezpečné. Online platby jsou navíc chráněné SSL certifikátem, který chrání veškeré zadané údaje před jejich zneužitím. Upozornění: Platby v EUR přijímáme pouze klasickým bankovním převodem. Děkujeme za pochopení.

ONLINE PLATBA PAYU - DOPORUČUJEME

  • Rychlý online převod přes internetové bankovnictví
  • Rychlá platba platební kartou
  • Google Pay
  • Apple Pay

PayU je super rychlý a bezpečný nástroj pro online platby. Záleží jen na vás, zda zaplatíte pohodlně platební kartou nebo převodem bez nutnosti zadávat číslo našeho účtu, variabilní číslo a částku k úhradě (stačí se jen přihlásit k svému bankovnímu účtu). Platbu zadáte na pár kliknutí myší.

KLASICKÝ BANKOVNÍ PŘEVOD

Běžný převod peněz mezi bankami trvá většinou 1-2 pracovní dny. Předpokládaný termín expedice uvedený u zboží se počítá od okamžiku přijetí peněz za objednávku. U objednávek proto doporučujeme zvolit online platbu nebo úhradu na dobírku.

DOBÍRKA

Stále ještě klasika. Pokud zvolíte osobní odběr na pobočce DPD ParcelShop nebo dopravu DPD, svou objednávku zaplatíte při převzetí v hotovosti nebo platební kartou.

A když chcete mít nákup zcela zdarma...

DÁRKOVÝ POUKAZ

Dárkový poukaz uplatníte na svůj nákup v 1. kroku objednávky. Stačí zadat kód uvedený na poukazu. Dárkovým poukazem zaplatíte zboží i dopravu.

 

719 PARNERSKÝCH PRODEJEN

1455 OBCHODŮ A VÝDEJNÍCH MÍST

Nákup vám až domů přiveze kurýr DPD nebo si zboží vyzvednete na výdejním místě po celé ČR a SR. Doručení do 2-3 pracovních dní. Zboží zakoupíte také v prodejnách našich obchodních partnerů.

Vybrat nejbližší

DPD logo    Uloženka logo   |    Payu logo    Mastercard logo    Visa logo    |    APEK logo Heureka logo