10+1 záruka spokojenosti

Udělejte si nákupem u nás radost. O vaši spokojenost se postaráme my.

1. NÁKUP PŘÍMO OD VÝROBCE

Jsme výrobcem a distributorem značky LOAP. Od nás žádné výmluvy typu „čekáme na vyjádření dodavatele“ nebo „to se musíte obrátit na výrobce“ neuslyšíte. Navíc máte jedinečnou příležitost dát přímou zpětnou vazbu týmu návrhářů a technologů LOAP.

2. VÍCE NEŽ 20 LET ZKUŠENOSTÍ V OBORU

Sportovnímu oblečení a vybavení do přírody se věnujeme od roku 1993 – od okamžiku vzniku naší značky. Za tu dobu jsme nasbírali opravdu hodně zkušeností, díky kterým neustále držíme krok s dobou.

3. KVALITA A JAKOST ZBOŽÍ

Za kvalitou našich výrobků si stojíme. Pokud však přeci jen narazíte na jeho jakoukoliv skrytou vadu, zboží vám obratem vyměníme nebo vrátíme peníze.

4. ZÁRUČNÍ DOBA 2 ROKY NA VŠE

Dvouletá záruční doba je naprostá samozřejmost. Ctíme zákon.

5. PRŮBĚŽNÁ KOMUNIKACE

Objednávku vám obratem potvrdíme e-mailem. Když nastane jakákoliv změna nebo je objednávka zapeklitější, hned vám zavoláme, abychom se domluvili. V den odeslání zboží od nás opět dostanete e-mail, že zásilka je právě na cestě k vám. Před převzetím vám pošleme SMS s upřesněním převzetí a číslem zásilky.

6. SPOLEHLIVÁ OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Vážíme si vás i všech údajů, které nám svěříte. Řádně se o ně staráme podle zákona, který beze zbytku ctíme. Jsme také zaregistrováni u Úřadu pro ochranu osobních údajů.

7. DOPRAVA ZDARMA NAD 1.200 KČ

Udělejte si radost zbožím v hodnotě 1.200 Kč a víc a my vaši radost znásobíme – dostanete od nás dopravu zdarma. U objednávky v nižší hodnotě počítejte prosím s cenou vybrané dopravy.

8. RYCHLÁ VÝMĚNA ZBOŽÍ

Vybrané zboží je vám malé, velké nebo jinak nevyhovuje? Pošlete nám ho zpět, rádi vám ho vyměníme.

9. VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 14 DNŮ

Rozmysleli jste si svůj nákup? Od smlouvy můžete odstoupit z jakékoliv důvodu během 14 dnů od převzetí zásilky.

10. RYCHLÉ VRÁCENÍ PENĚZ

Zboží jste vrátili nebo vyreklamovali. A my vám obratem posíláme peníze. Takhle jednoduše to u nás funguje. Nejzazší lhůta je 14 dnů po odstoupení od smlouvy.

+

POHODLÍ DOMOVA

Dejte si šálek voňavé kávy nebo oblíbeného čaje a pusťte se do nakupování bez ohledu na otevírací dobu. Náš e-shop i košík má otevřeno 24 h denně, 7 dní v týdnu.

 

154 PARNERSKÝCH PRODEJEN

1725 OBCHODŮ A VÝDEJNÍCH MÍST

Nákup vám až domů přiveze kurýr DPD nebo si zboží vyzvednete na výdejním místě po celé ČR a SR. Doručení do 2-3 pracovních dní. Zboží zakoupíte také v prodejnách našich obchodních partnerů.

Vybrat nejbližší