Vítejte! Abyste se u nás cítili jako doma, našli vše rychle a na svém místě, používáme cookies. OK
Muži Ženy Děti Boty Batohy Stany Spacáky Kolekce

Zatěžkávací zkouška na Taiwanu. Mesu dámská termotrika předčila očekávání

Mám ráda barvy. Zvednou náladu, působí pozitivně a když se ti něco stane, tak jsi dobře vidět.

Zatěžkávací zkouška na Taiwanu. Mesu dámská termotrika předčila očekávání

Odlétám na Taiwan a se mnou i výbava na celý měsíc. Nemůžu se rozhodnout, buď 2 nová funkční termo trička od LOAPu nebo 5 starých triček, která jsem se chystala vyhodit. Že bych vzala ta stará trička a postupně je tam vyhodila?

Na cestách se musím cítit dobře! A je to jasné! Jdu ke koši a vyhazuji 5 starých polorozpadlých kusů. Beru do ruky růžové a žluté tričko LOAP Mesu. Balím je do ruličky. Netrvá dlouho a mají v mé krosně své pevné místo.

Pouze do příletu na Taiwan! Pak už jsou každý den zaúkolovány. Hned po prvním dnu objevuji jejich první mega vlastnost: rychleschnoucí, což je velmi důležitý faktor pro ostrov s 80% vlhkostí vzduchu.

LOAP tip: Co si sbalit aneb Kouzlíme s místem

Obě trička působí velmi elegantně a tak je využívám při cestování vlakem, autobusem, stopem, na trajektu i při setkání s majiteli hostelů.

Ale nejvíce času trávím v přírodě. A tady mi trička začnou být opravdu sympatická.

Dokonce si je i pojmenuji: „Žluťásek“ (svítivě žlutá barva) a „Růžobubblínek“.

Neberu si servítky. Chodím v nich, lezu po stromech, skáču po mostech, běhám i dobíhám za dopravními prostředky. Ve Žluťáskovi se vydávám na ostrov green island, na trek Walami. Po nehodě na motorce mě ošetřuje zdravotní šetřička a chválí mi krásnou barvu trička: „Your T-Shirt is so funny, like the sun.“

Růžobubblínka si oblékám na celodenní túru Lüshui-Wenshan v Taroku, na trek po Qingjing sky walk most, na výšlap na vyhlídku v Taitungu. Dokonce si se mnou vyšláplo i horu Hehuanshan do výšky 3 275 m.n.m. Paráda! Cítím se v nich báječně! Odvádí pot a nestudí! Dá se v nich i skvěle odpočívat, protože mají ploché švy.

Připadám si v nich jako motýl. Jsou lehounká (140 g/m²) a díky reflexním prvkům září i při setmění.

LOAP tip: Co je to gramáž a jak podle ní vybrat tričko nebo mikinu

Nosím je na střídačku. Večer přeperu buď mýdlem na praní nebo vyperu krátce na 30 min a další den ráno balím spokojeně do krosny. Jako nová: suchá a voňavá!

Po měsíčním nošení a praní nezměnily barvu ani vzhled. Mají šmrnc i charisma. A navíc se mnou procestovaly kus světa. Ideální partneři na cesty!

Autor: Šárka Vacková
www.on-the-continent.com
Více o Šárce

 

Diskuze

Přidat komentář k článku Zatěžkávací zkouška na Taiwanu. Mesu dámská termotrika předčila očekávání
Napište nám