Vítejte! Abyste se u nás cítili jako doma, našli vše rychle a na svém místě, používáme cookies. OK
Muži Ženy Děti Boty Batohy Stany Spacáky Kolekce

V čem vyrazit na cvičení: fitness oblečení pro ženy

Běh, jóga, jízda na kole, fitbox nebo třeba rychlá chůze. Je jedno, jakému sportu se věnujete, všechny spojuje jedna věc: funkční oblečení. Díky němu nebudete při cvičení řešit, že vás tričko studí nebo škrtí.

V čem vyrazit na cvičení: fitness oblečení pro ženy

Výhody funkčního oblečení

Ukážeme si to na příkladu bavlněného trička. Bavlna je savý materiál a pot se do ní velmi snadno vpíjí. Zpocené bavlněné tričko ale nedokáže pot odpařit a velmi pomalu schne. Proto vás po chvíli začne studit a dá se do vás zima.

Pokud si ale obléknete třeba funkční tričko Mevita, nic takového řešit nebudete. Lehký polyester sice pot taky nasaje, ale okamžitě ho začne odpařovat. Navíc rychle schne, proto vás tričko nezačne studit ani při cvičení, ani během pauzy na vydýchání.

Velkou výhodou sportovního oblečení z polyesteru je i to, že je příjemné na dotek, nemačká se a má ploché švy, které nedráždí pokožku.

Oblečení na jógu, pilates nebo do fitka

Propadla jste kouzlu ásan nebo pilates? Vyzkoušejte ¾ legíny Makita. Přiléhavý materiál vaše nohy jemně obemkne a stane se jejich součástí, druhou kůží. Při cvičení vás kalhoty nebudou nijak omezovat, zvládnete v nich i krkolomné pozice. Pokud to tedy vaše tělo dovolí, to už je ale jiný příběh.

Legíny se hodí i do fitka nebo na kolo. A taky se v nich přímo báječně lenoší, ale o tom radši pomlčíme, ať nepodkopáváme vaši cvičební morálku.

Než se pustíte do cvičení, nezapomeňte rozložit jogomatku Ravi nebo Roof. Využijete ji doma, venku i na veřejných hodinách. Tam se vám bude obzvlášť hodit, protože budete mít jistotu, že se na podložce nepotil nikdo jiný. Hned se vám bude cvičit příjemněji.

Krásná i na kurtu

Jestli chcete svého partnera rozdrtit v tenise nebo badmintonu, vezměte si na sebe šaty Melena. Odzbrojíte ho dech beroucím úborem a je dost možné, že místo míčku bude sledovat vás! Nebojte, není to proti pravidlům, jen si vybavte sukýnky profesionálních tenistek.

 Na rekreační pinkání jsou vhodné i šaty Malsi.

V suchu při běhu i na túře

Běhat s větrem o závod můžete v termotričku Mesa. Dá se ale využít i při jiných aktivitách, třeba na kole nebo na túře. Když máte na zádech batoh, je určitě lepší termotriko než bavlněné tričko. Pod batohem se zpotíte a studené kruhy v podpaží nejsou nic příjemného.

Ale zpátky k běhu. Jestli běháte venku, bude se vám hodit také funkční mikina Majona. Zejména jarní rána jsou ještě chladná a nevyplatí se vyběhnout jen v tričku. Mikina taky odvede pot, navíc má vysoký límeček, aby vám nefoukalo za krk.

Diskuze

Přidat komentář k článku V čem vyrazit na cvičení: fitness oblečení pro ženy
Napište nám