Vítejte! Abyste se u nás cítili jako doma, našli vše rychle a na svém místě, používáme cookies. OK
Muži Ženy Děti Boty Batohy Stany Spacáky Kolekce

Taiwanem křížem krážem s vestou IOLA

Vesta, co nejen pěkně vypadá, ale je i funkční a cenově dostupná.

Taiwanem křížem krážem s vestou IOLA

„Slunce nás potěší, déšť nás osvěží, vítr nás povzbudí, sníh nás rozradostní. Ve skutečnosti neexistuje špatné počasí, jsou jen různé druhy dobrého počasí.“ řekl anglický spisovatel a umělecký kritik, John Ruskin. A má zatraceně pravdu!

O Taiwanu to platí dvojnásobně. Na území 36 000 km² se střídá pásmo tropického a subtropického klimatu. Svítí sluníčko, poprchává, padá mlha a teploty se střídají jako na běžícím páse. Jsem na cestách každý den a u oblečení vsázím na lehkost a prodyšnost.

IOLA dámská sportovní vesta je vyrobená z materiálu TECNOSOFT, zateplená výplní z dutých vláken POLYTHERM a ošetřená vodoodpudivým zátěrem DRYTECH. Vesta jako ušitá na míru! Projela jsem s ní Taiwan od severu k jihu, od západu k východu. Vkusný design! Vestu si oblékám na treky, do města i na setkání s přáteli. Parádní doplněk! Pasuje ke všem barvám a typu oblečení. Praktická na cesty! Skoro nic neváží.

Nepostradatelná při nevyzpytatelném počasí! Je zateplená a odolná proti UV záření. Komfortní provedení! Odpařuje vlhkost směrem od těla. Elastická v tahu! Jednou jsem se zasekla o skálu, podruhé o větev. Jiná vesta už by se roztrhla. IOLA ne! Je zatraceně dobře odolná proti protržení. Dá se zapnout až ke krku. Na spodním okraji je zakončená elastickým lemem a má 2 praktické kapsy na zip po obou stranách pasu.

Co říct závěrem? Těším se na další cestu s vestou IOLA, s vestou, která mě ani jednou nenechala ve štychu!

Autor: Šárka Vacková
www.on-the-continent.com
Více o Šárce

 

Diskuze

Přidat komentář k článku Taiwanem křížem krážem s vestou IOLA
Napište nám