Vítejte! Abyste se u nás cítili jako doma, našli vše rychle a na svém místě, používáme cookies. OK
Muži Ženy Děti Boty Batohy Stany Spacáky Kolekce

Iron Evo: Dámský spacák pro pohodové letní kempování

Letní dobrodružství plánujete už od podzimu, ale spací pytel nebyl ani pod vánočním stromkem, ani v zásilce od tajemného ctitele, který místo růží posílá outdoorové vybavení? Tak se s námi pojďte podívat na nový spacák Iron Evo. Navrhli jsme ho pro ženy, které si chtějí léto užít na maximum.

Iron Evo: Dámský spacák pro pohodové letní kempování

Od června do srpna v teple

Ve spacím pytli Iron Evo vám bude nejlépe při teplotách od komfortních 7 °C do maximálních   25 °C. A jestli máte spaní ve stanu spojené s mrznoucími chodidly, jásejte: spacák jsme opatřili zateplenou vrstvou v oblasti nohou, takže pletené ponožky od babičky potřebovat nebudete.

Spacák má tvar mumie, díky kterému dobře kopíruje tvar lidského těla a oproti dekovému spacímu pytli lépe izoluje teplo. Aby vám nebyla zima na uši, můžete se zachumlat do kapuce. Jen je škoda, že vědci zatím nevyvinuli takovou, která by nám přes noc vykouzlila dokonalý účes :)

Nízká váha, kterou oceníte při pěších výletech i cykloturistice

V budoucnosti bude veškerá turistická výbava možná lehká jako peříčko, prozatím se ale musíme smířit s tím, že dohromady něco váží. Konkrétně tenhle spacák vás svou hmotností 1 100 gramů ale rozhodně trápit nebude.

Rychle uschne a dá se vyprat v pračce

Spací pytel je vyplněný nadýchanou náplní Poly Plus a na rozdíl od péřových spacáků je tak vhodný i pro alergiky. Při namočení rychle uschne, a tak bude skvělým společníkem při sjíždění divoké řeky i v období letních lijáků. A protože se dá prát v pračce, neublíží mu ani návštěva hudebního festivalu na rozbahněné louce.

Pozn.: Spacák Iron Evo je k mání v našem e-shopu. A pokud byste ho objednávali, nezapomeňte k němu přibrat kvalitní karimatku, ať se v noci vyspíte lépe než jistá princezna na hrášku.

Diskuze

Přidat komentář k článku Iron Evo: Dámský spacák pro pohodové letní kempování
Napište nám